Aktualności

Otwarcie przystani na Wyspie Młyńskiej

Przystań Bydgoszcz na Wyspie Młyńskiej zaprasza od 1 maja do aktywnego spędzania czasu a także do świetnej zabawy na Brdzie!

Korzystać może  każdy jednak dzieci do 16 roku życia tylko pod opieką dorosłych. Do dyspozycji bydgoszczan i turystów są kajaki turystyczne 1- i 2-osobowe, łodzie turystyczne – 3-osobowe, pirogi-canoe – 4-osobowe, smocze łodzie 10-osobowe + sternik + bębniarz.

Wypożyczalnia jest czynna w weekendy od godziny 12 do 19. W dni powszednie sprzęt można wypożyczać w godzinach od 15 do 19. W tym roku flota Przystani poszerzona została o rowery wodne z silnikiem. Każda z 4-osobowych jednostek stylizowana jest na samochodziki. Można więc poczuć sie jak kierowca radiowozu Milicji Obywatelskiej, straży wiejskiej lub nowojorskiej taksówki. Każdy rower wyposażony jest w silnik o mocy 6 KM. Do prowadzenia tego nietypowego pojazdu nie są potrzebne żadne kwalifikacje lub patenty. Do dyspozycji bydgoszczan i turystów będzie też jednostka ucharakteryzowana na Alfę Romeo w stylu retro. Będzie to  5-osobowy tradycyjny rower wodny.

Kajak 2-osobowy można wypożyczyć już od 12 zł za godzinę, a rower wodny z silnikiem od 50 zł za 30 minut. 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker