Aktualności

Od soboty 13 października korzystać będzie można z placu zabaw w Myślęcinku

LPKiW zaprasza na trzy wyjątkowe wycieczki śladami tajemnic parku!

Plac zabaw z urządzeniami dla dzieci niepełnosprawnych został zbudowany od podstaw tuż przy punktach gastronomicznych niedaleko głównych parkingów parku. Są na nim huśtawki, karuzele, zestawy integracyjne, kiwaki, trampolina, domek, zjeżdżalnia, zestaw sprawnościowy i tuba.

 W najbliższych dniach plac będzie czynny w wyznaczonych godzinach: w sobotę i w niedzielę od 9 do 18.30, w poniedziałek i we wtorek ze względu na prace przy zieleni od 15 do 18.30.

Chcemy pokazać park od kuchni i zabrać wszystkich chętnych w miejsca, o których nie wszyscy wiedzą. Dlatego zapraszamy na trzy niezwykłe wycieczki z przewodnikiem. Wystarczy zabrać ze sobą wygodne obuwie. Bilety na wszystkie imprezy można kupić za pośrednictwem portalu tickeo.pl. Dodatkowo, wejściówki na pierwszą z imprez będą dostępne także tuż przed rozpoczęciem wycieczki u przewodnika, a na dwie pozostałe- w kasie zoo w godzinach jej działania (wtorek-niedziela 10-17) – informuje Sandra Tyczyno, Rzecznik prasowy Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” Sp. z o.o. w Bydgoszczy

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker