Aktualności

Fordy Mustangi w Fordonie

W sobotę 26 kwietnia fordoniacy będą mieli okazję zobaczyć z bliska wyjątkowe samochody marki  Ford Mustang które przyjadą na VI Ogólnopolski Zlot pojazdów tej marki.

Samochody podziwiać będzie można w sobotę 26 kwietnia koło Galerii Fordon w godzinach 10.00-10.30. Stąd około 100 Mustangów i 10 pojazdów zabytkowych przejedzie na Stary Rynek. Od około godz. 10.30 do około godz. 11.10 nastąpi wyjazd z placu przy ulicy Pelpińskiej, koło Galeria Fordon. Samochody pojadą  ulicami: Skarżyńskiego, Brzechwy, Fordońską, Jagiellońską, rondo Jagiellonów, Bernardyńską,  Zbożowy Rynek. Kolumna będzie eskortowana przez radiowozy policji, Inspekcji Transportu Drogowego i Straży Miejskiej.

Na płycie Starego Rynku oraz na ulicach Długiej i Mostowej pojazdy będzie można podziwiać w godzinach 11.00-16.00. To szczególne wydarzenie motoryzacyjne będzie atrakcją zarówno dla miłośników motoryzacji, jak i fotografii. Widowiskowy wyjazd 120 Fordów Mustangów z ul. Mostowej w ul. Focha zaplanowano od godz. 16.15 do 17.00. W tym czasie zamknięta będzie ul. Focha, od  ronda Jagiellonów do ul. Królowej Jadwigi. Kolumna pojazdów będzie z pewnością wyglądała imponująco. Auta przemieszczać się będą po dwa obok siebie, co umożliwi wykonanie wyjątkowych zdjęć. Organizatorem zlotu jest Mustang Klub Polska przy współpracy Automobilklubu Bydgoskiego i Urzędu Miasta Bydgoszczy. .

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker