Aktualności

Klub Seniora powstaje w Domu Jubileuszowym Jana Pawła II przy ul. Bołtucia 7.

 Do Klubu zgłaszać się mogą osoby  w wieku 60 plus, które chciałyby codziennie przychodzić tu na zajęcia. Klub ma 20 miejsc. Jest czynny od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-14.00. Oferuje seniorom rehabilitację, muzykoterapię i terapię zajęciową, a także trening intelektualny, prelekcje i konsultacje ze specjalistami.
 

Uczestnicy zajęć otrzymują codziennie drugie śniadanie i będą wspólnie chodzić do kina i teatru.  Zaplanowano dla nich także spotkania integracyjne, poznawanie kultury i tradycji regionu. Dzięki  integracji międzypokoleniowej  odbywać się będą zajęcia komputerowe, warsztaty językowe i gry towarzyskie. Będą również  w programie  treningi pamięci oraz wycieczki integracyjne.Chętni do uczestnictwa w klubie mogą się zgłaszać w biurze “Wiatraka” (tel. 52 323 48 10).

Projekt Klub Seniora “Wiatrak” jest realizowany przez Fundację „Wiatrak” i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bydgoszczy. Przedsięwzięcie jest współfinansowane w ramach regionalnego programu operacyjnego woj. kujawsko-pomorskiego na lata 2014-2020 –EFS.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker