Aktualności

W fordońskim komisariacie przy ul. Wyzwolenia 122 odbyło się znakowanie rowerów.

Była to też doskonała okazja do rozmowy z właścicielami jednośladów o kwestiach bezpieczeństwa tej grupy użytkowników dróg. Oznakowanie roweru daje  umożliwić identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego jednośladu.

To podstawowe cele przeprowadzonej wczoraj  akcji znakowania rowerów przez dzielnicowych –  asp. szt. Jacka Lanskiego oraz mł. asp. Marka Nogga z komisariatu w Fordonie.

Tego rodzaju spotkania ze społeczeństwem są też okazją do przypomnienia o zasadach poruszania się na drodze, odpowiednim oświetleniu roweru, szczególnie z racji kończącego się okresu wakacyjnego oraz zbliżającego się okresu jesiennego.

Komentarze

Powiązane artykuły

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker