Aktualności

Policja zatrzymała obu podejrzanych o pobicie na 16-latka pod CH Rondo

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Dzięki pomocy mieszkańców Bydgoszczy  obaj sprawcy pobicia 16-latka na terenie CH „Rondo” zostali już zatrzymani przez policję.  Teraz   17 i 19-latek poniosą konsekwencje swojego czynu.  W zatrzymaniu pomogło udostępnienie ich wizerunku w internecie.  Drugi sprawca pobicia sam zgłosił się na policję we worek w godzinach porannych.
Ustalono sprawców pobicia nastolatka w Centrum Handlowym przy ulicy Kruszwickiej w Bydgoszczy. W identyfikacji agresywnych nastolatków pomogła publikacja ich zdjęć i filmu z monitoringu.

Wskutek napaści, młody człowiek doznał m.in. złamania. Napastnicy zaczepiali 16-latka już w autobusie. Gdy wysiadł z niego z koleżankami, dwaj mężczyźni ruszyli za nim i dopadli go na terenie bydgoskiego Centrum Handlowego „Rondo”.

Od momentu zgłoszenia policjanci prowadzili postępowanie mające na celu przede wszystkim ustalenie okoliczności tego zdarzenia, a po drugie zatrzymanie sprawców. W tym celu też policjanci zdecydowali się na opublikowanie wizerunku osób, które uzyskaliśmy dzięki nagrania z monitoringu, zarówno z autobusu jak i Centrum Handlowego. Dziękujemy mieszkańcom, od których otrzymaliśmy sporo telefonów dotyczących właśnie personaliów obu mężczyzn. Wczoraj w godzinach popołudniowych jeden z nich został zatrzymany. Drugi sam zgłosił sikę na policję we wtorek rano-  informuje Lidia Kowalska  KW Policji w Bydgoszczy.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker