Aktualności

Myślęcinek czeka na fordoniaków

LPKiW zaprasza na najbliższy weekend mieszkańców Fordonu. Poza spacerami i zwiedzaniem zoo będzie można po raz pierwszy skorzystać z Miasteczka Ruchu Drogowego.

Obiekt powstał przy głównej promenadzie, pomiędzy Parkiem Rozrywki a polaną Różopole. Korzystanie z miasteczka jest darmowe. Obiekt jest czynny dla szkół od poniedziałku do piątku w godzinach 9-12 W godz. 12-18 i w weekendy w godz. 9-18 obiekt jest otwartydla pozostałych chętnych. Miasteczko służy do praktycznej nauki zasad ruchu drogowego. Wyposażone jest w sygnalizację świetlną, rondo, przejścia dla pieszych i znaki drogowe.

Dzięki pięknej pogodzie od nadchodzącego weekendu w soboty i w niedziele w godz. 11-18 czynny będzie również Makroświat z 16 modelami owadów w olbrzymim powiększeniu. Można tam poznać szczegóły budowy anatomicznej biedronki, pszczoły czy pająka krzyżaka. Cena biletu wstępu to 5 zł, a obejmuje on też możliwość zwiedzenia Zaginionego Świata  – zaprasza Sandra Tyczyno,Rzecznik prasowy Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” Sp. z o.o. w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker