Aktualności

Klub „Fitness Fordon” w nowej siedzibie

Klub „Fitness Fordon” od dziś  prowadzi zajęcia w nowej sali Galerii Fordon. Już pierszego dnia placówkę odwiedziło kilkaset  pań w róznym wieku.

Szefostwo firmy po 3 latach działalności postanowiło zapewnić swoim klientom lepsze warunki do ćwiczeń. Wybór padł na pomieszczenia znajdujące się na II pietrze Galerii Fordon. Uroczyste otwarcie nowej siedziby miało miejsce w dniu 29 marca. W ramach Drzwi Otwartych wszystkie panie mogły przez dwa dni korzystać z darmowych ćwiczeń.

To jest w tej chwili największa sala fitness w Bydgoszczy. Odnowione pomieszczenia posiadają  nowoczesną i wydajną wentylację i klimatyzację. Siłownia w cenie karnetu wyposażona została w bieżnie, orbitreki i rowerki. Dzięki dużej powierzchni jesteśmy w stanie przyjąć każdą ilość nowych klientek, nawet bez uprzedniej rezerwacji. Mamy najszerszą ofertę w mieście, ponad 150 godzin w miesiącu. Prowadzimy m.in. zumbę, zajęcia taneczne, pilates, zdrowy kręgosłup, shock fitness i shape. Mamy też nowe zajęcia ze sztangami – mówi z dumą manager, Marta Wódczak.

Do Klubu „Fitness Fordon” przyszłam po raz piewrwszy razem z koleżanką.  Skusiły nas  bezpłatne pokazy w ramach Drzwi Otwartych. Bardzo podoba mi się panująca tu atmosfera. Również instruktorki reprezentują bardzo wysoki poziom. Chyba zostaniemy stałymi klientkami – mówi z usmiechem Oliwia.

Pierwszy dzień zajęć pokazowych rozpoczęliśmy od  yogi oraz treningu obwodiwego. Po południu nasze panie mogły się jeszcze zapoznać z shape antycellulit oraz zumbą – dodaje Marta Wódczak.

Pięknie odnowiona sala,  miłe towarzystwo i bogaty zestaw ćwiczeń. Czego więcej można wymagać od klubu fitness – dodaje  lekko zadyszana Grażyna.

Na stronie internetowej Klubu oraz na FB został już opublikowany nowy grafik zajęć.

Fot Klub FITNESS FORDON

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker