Aktualności

Klub „Fitness Fordon” w nowej siedzibie

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Klub „Fitness Fordon” od dziś  prowadzi zajęcia w nowej sali Galerii Fordon. Już pierszego dnia placówkę odwiedziło kilkaset  pań w róznym wieku.

Szefostwo firmy po 3 latach działalności postanowiło zapewnić swoim klientom lepsze warunki do ćwiczeń. Wybór padł na pomieszczenia znajdujące się na II pietrze Galerii Fordon. Uroczyste otwarcie nowej siedziby miało miejsce w dniu 29 marca. W ramach Drzwi Otwartych wszystkie panie mogły przez dwa dni korzystać z darmowych ćwiczeń.

To jest w tej chwili największa sala fitness w Bydgoszczy. Odnowione pomieszczenia posiadają  nowoczesną i wydajną wentylację i klimatyzację. Siłownia w cenie karnetu wyposażona została w bieżnie, orbitreki i rowerki. Dzięki dużej powierzchni jesteśmy w stanie przyjąć każdą ilość nowych klientek, nawet bez uprzedniej rezerwacji. Mamy najszerszą ofertę w mieście, ponad 150 godzin w miesiącu. Prowadzimy m.in. zumbę, zajęcia taneczne, pilates, zdrowy kręgosłup, shock fitness i shape. Mamy też nowe zajęcia ze sztangami – mówi z dumą manager, Marta Wódczak.

Do Klubu „Fitness Fordon” przyszłam po raz piewrwszy razem z koleżanką.  Skusiły nas  bezpłatne pokazy w ramach Drzwi Otwartych. Bardzo podoba mi się panująca tu atmosfera. Również instruktorki reprezentują bardzo wysoki poziom. Chyba zostaniemy stałymi klientkami – mówi z usmiechem Oliwia.

Pierwszy dzień zajęć pokazowych rozpoczęliśmy od  yogi oraz treningu obwodiwego. Po południu nasze panie mogły się jeszcze zapoznać z shape antycellulit oraz zumbą – dodaje Marta Wódczak.

Pięknie odnowiona sala,  miłe towarzystwo i bogaty zestaw ćwiczeń. Czego więcej można wymagać od klubu fitness – dodaje  lekko zadyszana Grażyna.

Na stronie internetowej Klubu oraz na FB został już opublikowany nowy grafik zajęć.

Fot Klub FITNESS FORDON

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker