Aktualności

„Klub Fitness Fordon” zmienia siedzibę

Z powodu napływu dużej liczby nowych klientek „Klub Fitness Fordon” przenosi się z ulicy Rzeźniackiego do znacznie większej sali w Galerii Fordon.

Klub istnieje w Fordonie od ponad 3 lat. W tym okresie pozyskał wielu nowych klientów. Stara sala okazała się po prostu za mała. Szefostwo firmy chcąc zapewnić swoim klientom lepsze warunki do ćwiczeń postanowiło poszukać większej powierzchni.

Wybór padł na pomieszczenia znajdujące się na II pietrze Galerii Fordon. W dniach 29-30 marca zapraszamy wszystkie panie na dwa dni darmowych ćwiczeń. Będzie to prezent od nas w ramach Drzwi Otwartych. Zapraszamy serdecznie również te panie, które jeszcze nie brały udziału w naszych spotkaniach – zachęca Marta Wódczak, manager Fitness Fordon.

Dodatkową zaletą największej sali fitness w Bydgoszczy zlokalizowanej na II piętrze Galerii Fordon jest brak rezerwacji. Odnowione pomieszczenia posiadają  nowoczesną i wydajną wentylację i klimatyzację. Siłownia w cenie karnetu wyposażona została w bieżnie, orbitreki i rowerki.

Nowy Fitness Fordon ma największą salę w całej Bydgoszczy. Dzięki dużej powierzchni jesteśmy w stanie przyjąć każdą ilość nowych klientek. Tym samym rezygnujemy z praktykowanej do tej pory formy wcześniejszej rezerwacji. Mamy najszerszą ofertę w mieście, ponad 150 godzin w miesiącu. Prowadzimy m.in. zumbę, zajęcia taneczne, pilates, zdrowy kręgosłup, shock fitness i shape. Mamy też nowe zajęcia ze sztangami – dodaje z uśmiechem Marta Wódczak.

Wkrótce na stronie internetowej Klubu oraz na FB opublikowany zostanie nowy grafik zajęć.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker