Aktualności

Miniosiedle z klasą

W Stary Fordonie, pobliżu ulicy Piastowej, realizowane jest miniosiedle „Wyzwolenia”.

Deweloper”Apro Investment” zaplanował wybudowanie dwóch czterokondygnacyjnych budynków. Do szczytu jednego z nich przylegać będzie  pawilon handlowo-usługowy. Połączenie z tym kompleksem zapewni mieszkańcom swobodny dostęp do sklepów oraz punktów usługowych.

W blokach będzie 67 mieszkań o powierzchni od 38m² do 74m². Aby sprostać potrzebom klientów, najmniejsze z mieszkań zaprojektowano w układzie dwóch pokoi z aneksem kuchennym. Na powierzchni około 52 m² mieszkańcy otrzymają już trzy pokoje z aneksem lub dwa pokoje z oddzielną kuchnią. Projektant tak zaplanował usytuowanie budynków, aby przestrzeń między nimi wypełnić zielenią. Zmotoryzowanym mieszkańcom wygodę zagwarantują indywidualne garaże w przyziemiach budynków. Oprócz tego będą dodatkowe miejsca parkingowe na terenie każdej posesji. Pomyślano też o zaspokojeniu potrzeb najmłodszych mieszkańców. Koło bloków powstaną nowoczesne place zabaw – informuje kierownik budowy z ramienia inwestora, Spółki zoo ”Apro Investment”, Piotr Czarnecki.

Osiedle Wyzwolenia to projekt w ramach którego powstały dwa czterokondygnacyjne budynki. Ich dominującą cechą jest prosta elegancja zapewniająca przyszłym mieszkańcom maksymalną funkcjonalność przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Zakończenie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2014 roku – dodaje Michał Deptuła z firmy ”Apro Investment”.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker