Aktualności

Do Fordonu, po Kamiennej, jednym pasem ruchu!

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

ZDMiKP informuje, że w związku z budową tramwaju do Fordonu wykonawca zajął połowę południowej jezdni ulicy Kamiennej. Przez cały czas trwania prac przejazd będzie możliwy tylko jednym pasem.

Rozpoczął się pierwszy etap przebudowy ulicy Kamiennej. Prace mają na celu dostosowania przebiegu trasy do lokalizacji nowej podpory wiaduktu tramwajowego. Roboty zostały podzielone na jezdnię południową i północną. Dziś wykonawca zajął połowę południowej jezdni ulicy Kamiennej. Prace związane z wykonaniem nowej jezdni o innym przebiegu. Po zakończeniu prac wykonawca przełoży ruch pojazdów na nową jezdnię. Dopiero wtedy przystąpi do przebudowy północnego pasa ruchu jezdni południowej.

W celu częściowego rozładowania kumulacji pojazdów na ul. Kamiennej przed ul. Wyścigowa wykonawca ustawił tablice ostrzegawcze kierujące pojazdy również w ul. Wyścigową i dalej w Fordońską.W bezpośredniej bliskości frontu robót ustawiono oznakowanie pionowe i wygrodzenia zabezpieczające prace drogowe. W następnym okresie prac kierowcy jadący z Fordonu do Centrum będą mieli zawsze do wykorzystania tylko jeden z pasów ruchu.W związku z powyższym prosimy wszystkich kierowców o wybór dogodnych dla nich, alternatywnych dróg dojazdu – informuje rzecznik ZDMiKP,  Krzysztof Kosiedowski.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Zobacz także

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker