Aktualności

Fordońska Galeria BFM pod lupą śledczych

Policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia zaliczek przez właścicieli Galerii BFM zlokalizowanej na rogu ulic Ametystowej i Bydgoskiej

Upadłą w listopadzie ubr Galerią BFM, zajęli się funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą . Śledczy prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia zaliczek.

Ze wstępnych ustaleń wynika że oszukano kilkaset osób. Galeria sprzedawała meble producentów z całej Polski. Szefostwo firmy, pomimo że wiedziało o złym stanie finansów swojej placówki, do ostatniej chwili przyjmowało zamówienia na meble. Do chwili obecnej nikt z właścicieli Galerii BFM nie usłyszał jeszcze żadnych zarzutów – informuje młodszy aspirant Przemysław Słomski z KW Policji w Bydgoszczy.

Galeria BFM nie miała nic wspólnego, poza nazwą,  z BFM. Od nowego roku siedzibę po upadłej Galerii przejęły Bydgoskie Fabryki Mebli. Syndyk masy upadłościowej przy współpracy banków i BFM stara się pomóc osobom pokrzywdzonym. Część klientów odzyskała zaliczki a innym stworzono możliwość nabycia nowych mebli.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker