Aktualności

Ferie w Myślęcinku

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Tegoroczne ferie zapowiadają się bardzo ciekawie! LPKiW przygotował na nadchodzące dwa tygodnie moc atrakcji.

Ogród Botaniczny zaprasza na darmowe zimowe zwiedzanie z przewodnikiem. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie prace prowadzone były przed zimą, by przygotować ogród na chłody, jakie gatunki zimą budzą się do życia, a także jak wyglądają pozostawiane na śniegu ślady zwierząt. Chętni proszeni są o zapisy pod numerem tel. 697434344 do godziny 14 dnia poprzedzającego.

Park przygotował także specjalny pakiet zimowy dla wszystkich dzieci, które posiadają legitymację szkolną! Przez całe ferie od 3 lutego w godzinach funkcjonowania zoo i lodowiska za wizytę w Ogrodzie Fauny Polskiej, wejście na taflę i herbatę uczniowie zapłacą w sumie jedynie 7 zł! Każdy, kto w godz. 15-17 przyjdzie na stok ubrany cały na czerwono, otrzyma karnet 10-zjadowy w prezencie – mówi Sandra Tyczyno.

Przypominamy także, że ofertę płatnych zajęć przygotowało Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Centrum zaprasza na kolonie z jazdą konną i jeśli pogoda pozwoli, również ze stokiem narciarskim. Przewidziano także wiele innych atrakcji.

Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 7-12 lat. Szczegóły na stronie www.bcee.bydgoszcz.pl – mówi Sandra Tyczyno, Rzecznik prasowy Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” Sp. z o.o. w Bydgoszczy.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker