Aktualności

Ferie w Myślęcinku

Tegoroczne ferie zapowiadają się bardzo ciekawie! LPKiW przygotował na nadchodzące dwa tygodnie moc atrakcji.

Ogród Botaniczny zaprasza na darmowe zimowe zwiedzanie z przewodnikiem. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie prace prowadzone były przed zimą, by przygotować ogród na chłody, jakie gatunki zimą budzą się do życia, a także jak wyglądają pozostawiane na śniegu ślady zwierząt. Chętni proszeni są o zapisy pod numerem tel. 697434344 do godziny 14 dnia poprzedzającego.

Park przygotował także specjalny pakiet zimowy dla wszystkich dzieci, które posiadają legitymację szkolną! Przez całe ferie od 3 lutego w godzinach funkcjonowania zoo i lodowiska za wizytę w Ogrodzie Fauny Polskiej, wejście na taflę i herbatę uczniowie zapłacą w sumie jedynie 7 zł! Każdy, kto w godz. 15-17 przyjdzie na stok ubrany cały na czerwono, otrzyma karnet 10-zjadowy w prezencie – mówi Sandra Tyczyno.

Przypominamy także, że ofertę płatnych zajęć przygotowało Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej. Centrum zaprasza na kolonie z jazdą konną i jeśli pogoda pozwoli, również ze stokiem narciarskim. Przewidziano także wiele innych atrakcji.

Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 7-12 lat. Szczegóły na stronie www.bcee.bydgoszcz.pl – mówi Sandra Tyczyno, Rzecznik prasowy Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” Sp. z o.o. w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker