Aktualności

Fordoński diler za kratkami

Na dwa miesiące do aresztu trafił 26-letni mieszkaniec Fordonu podejrzany o przestępstwa narkotykowe. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymali 26-latka z narkotykami. Pieszy patrol późnym popołudniem patrolował teren jednej z fordońskich szkół. Mundurowi zauważyli dwóch mężczyzn, którzy spożywali alkohol. Dodatkowo jeden z nich prowadząc dialog wspomagał się wulgaryzmami. Policjanci podeszli do nich i wylegitymowali.

W trakcie interwencji zauważyli, że obok 26-latka leży plecak. W środku funkcjonariusze znaleźli 27 działek różnych narkotyków w tym 10 marihuany, 15 amfetaminy i 3 haszyszu. Policjanci znaleźli jeszcze jedną porcję amfetaminy schowaną w kalesonach 26-latka. Bydgoszczanin po dokładnym rozpytaniu przyznał się do bagażu z „trefnym towarem”. Właściciel plecaka trafił do policyjnego aresztu. Z policyjnej kartoteki wynika, że zatrzymany miał już na swoim koncie „przygody” z narkotykami. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie podejrzanemu zarzutu posiadania i rozprowadzania znacznych ilości zakazanych środków odurzających. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy przychylił się do wniosku prokuratora oraz policjantów i aresztował mężczyznę na 2 miesiące. – informuje mł.asp. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker