Aktualności

Koń wpadł pod Volkswagena

Volkswagen  potrącił konia na drodze wojewódzkiej nr 256 z Fordonu do Strzelec Dolnych. Zwierzę trzeba było uśpić. Nikt nie odniósł obrażeń.

Spłoszone zwierzę wpadło około godziny 12.20 wprost pod koła samochodu. Koń należał do właściciela pobliskiej stajni. Droga wojewódzka nr 256 z Fordonu do Włók była zablokowana przez ponad godzinę.

Volkswagen  ma lekko uszkodzoną maskę. W zdarzeniu poza zwierzęciem nikt nie ucierpiał. Przybyły na miejsce lekarz weterynarii podjął decyzje o uśpieniu rumaka – informuje mł. aspirant Przemysław Słomski z KW Policji w Bydgoszczy.

Z tego co słyszalem,  ze stadniny pana Z. uciekły trzy konie. Widocznie znalazły jakąś dziurę w ogrodzeniu, a presonel tego nie zauważył. W czasie przechodzenia przez drogę  jeden z nich został potrącony przez samochód. Przy okazji zwracam się z apelem do kierowców. Jeśłi widzicie biegające luzem konie, zwolnijcie. Unikniecie  dzięki temu uszkodzenia samochodu. To jest tylko zwierzę.  Nigdy nie można przewidzieć jego reakcji – mówi właściciel stajni przy ulicy Geodetów, Wiesław Kraszewski.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker