Aktualności

Autobusem na osiedle Eskulapa

Od 1 października nastąpią zmiany w komunikacji miejskiej.

Od 1 października uruchomiono nową linię autobusowa nr 82. Autobusy będą dojeżdżająca do osiedla Eskulapa. Nowa linia autobusowa nr 82 kursować będzie na trasie od marketu Auchan przy ulicy Rejewskiego do osiedla Eskulapa. Będzie miała charakter typowo dowozowy do istniejących, podstawowych linii komunikacyjnych łączących Fordon ze Śródmieściem. Na linii nr 82 obowiązywać będą następujące przystanki: Auchan, Akademicka/Rejewskiego (powrót: Rejewskiego/Akademicka), Akademicka/Romanowskiej, Korfantego/Prejsa, Pod Skarpą/Żemojtela, Pod Skarpą/Stamma, Jasiniecka.

Kolejna zmiana nastąpi na wybranych kursach na linii nr 68. W dni powszednie autobusy będą kursować będą do nowej pętli przy ul. Prądocińskiej, do zakładu ProNatura. Do ul. Prądocińskiej z pętli Leśne autobusy będą odjeżdżały o godz.: 4.55, 12.55 i 21.05, natomiast z pętli Prądocińska odjazdy będą się odbywały o godz.: 6.16, 14.18 i 22.18.

Ponadto, od 1 października przywrócony zostanie ruch tramwajów linii nr 4 i 6 na ul. Chodkiewicza, a na liniach autobusowych nr 52, 65 i 81 będą obowiązywały zimowe rozkłady jazdy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker