Aktualności

Nowa siłownia w Fordonie – konkurs

W Fordonie przy ulicy gen. Władysława Andersa 55 powstał jedyny w Bydgoszczy klub stawiający na profesjonalne i indywidualne podejście do klienta chcącego ukształtować swoją sylwetkę.

W „PROFESSIONAL TRAINING CLUB” Violetta Pryłowska będzie można zadbać o swoja sylwetkę, dokonać pomiarów składu ciała i przeprowadzić profesjonalny trening. Firma oferuje również konsultacje, specjalne diety, suplementacje oraz masaże.
Przestrzennie ustawiona siłownia z nowoczesnym sprzętem stanowi przyjazne środowisko do ćwiczeń. W przytulnej kawiarence można raczyć się serwowanymi przez nas wyborami shake-ami witaminowymi. Oferujemy też posiłki węglowodanowe wspomagające powysiłkową regenerację organizmu. Do ćwiczeń oferujemy Państwu profesjonalny sprzęt siłowy niemieckiej firmy „L+K” oraz sprzęt „Cardio Life Fitness”. Wieloletnia tradycja tych firm w produkcji sprzętu sportowego gwarantuje dobrą jakość oraz bezpieczeństwo podczas treningu informuje właścicielka klubu, Violetta Pryłowska.
Siłownia przeznaczona jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Duża ilość zgromadzonego sprzętu cardio, w skład którego wchodzą bieżnie, maszyny eliptyczne, rowery stacjonarne leżące i siedzące, ergonometry wioślarskie oraz sprzęt siłowy zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

 Powala to na przeprowadzenie zróżnicowanego treningu:
– redukującego tkankę tłuszczową
– budującego tkankę mięśniową
– kształtującego rzeźbę i masę
– zwiększającego wydolność organizmu.

W klubie stworzyliśmy również przestrzenne i bogato wyposażone miejsce wolnych ciężarów. Znajdują się w nim hantle do 50 kg, sztangi olimpijskie, ławki, wyciągi i suwnice. Na dużej powierzchni nowej siłowni każdy znajdzie miejsce gdzie będzie mógł ćwiczył w komfortowych warunkach i miłej atmosferze. Przy naszym klubie powstała pierwsza w Bydgoszczy „Akademia Biegania”. Jest to doskonała okazja dla tych ,którzy chcą zacząć przygodę z bieganiem lub poprawić swoje wyniki biegowe. Jeśli nie biegasz, a szukasz wyzwań i prawdziwych emocji zapisz się do nas już dziś. Dowiesz się, jakie są najlepsze metody treningu. Uzyskasz również wiedzę o ćwiczeniach uzupełniających. Dzięki nam przygotujesz się do pierwszego wymarzonego startu . Bieganie jest w zasięgu każdego. To najbardziej naturalna forma ruchu. Wystarczą tylko dobre chęci. Grupa biegowa to stała motywacja i inspiracja dodaje Violetta Pryłowska.

„Akademia Biegania” to:
– stałe wspólne zajęcia w klubie i spotkania w terenie
– nauka biegania z pulsometrem
– profesjonalna pomoc w doborze obuwia i sprzętu biegowego
– wykłady z zakresu diety, biegania i sprzętu sportowego
– atmosfera biegowej „ rodziny”
– wymiana doświadczeń biegowych.

Oferta “PROFESSIONAL TRAINING CLUB “ Violetta Pryłowska
Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę ProTC. Jest to miejsce, gdzie w komfortowych warunkach i pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej mogą Państwo zadbać o swoje zdrowie, samopoczucie i skutecznie kształtować swoją wymarzoną sylwetkę.

Nasza dewiza to „SZKODA CZASU, WYSIŁKU I PIENIĘDZY NA NIEUDANE EKSPERYMENTY”.

Przyjrzymy się Twojej dotychczasowej aktywności fizycznej i diecie. Ułożymy dla Ciebie program dopasowany do Twoich oczekiwań, trybu życia i predyspozycji. Dopasujemy do Twoich możliwości czasowych plan treningowy i dietetyczny. Będziemy Cię motywować i wspierać. Siłownia posiada różnorodne przyrządy do ćwiczeń na wszystkie grupy mięśniowe oraz sprzęt do treningu cardio. Nasza oferta skierowana jest zarówno do tych którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na siłowni jak i do praktykujących „weteranów”.

Ćwiczenia indywidualne i grupowe czyli cycling, interwał i treningi obwodowe prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i trenerów. Oparte są na starannie przygotowanych i sprawdzonych programach. Obejmując nie tylko metodykę i technikę prowadzenia zajęć. Przejawiamy także szczególną dbałość o bezpieczeństwo ćwiczeń i zgodność z zasadami fizjologii. Posiadamy „Analizator Składu Ciała” który będzie Twoim partnerem w drodze po zdrowie.

Analizator umożliwia:
– analizę składu ciała
-diagnozę otyłości
-analizę mięśniowo- tłuszczową
-segmentalną analizę tłuszczową i beztłuszczową
-segmentalną zawartość wody
-obszar trzewnej tkanki tłuszczowej
-diagnozę odżywiania
-diagnozę i kontrolę wagi
-zalecaną dzienną kaloryczność.

Nad programem „ jakości” opiekę sprawuje wieloletnia i utytułowana prekursorka fitness, Violetta Pryłowska. To absolutna mistrzyni Polski w Fitness z 1997 roku. Uczestniczka mistrzostw Świata i Europy a zarazem jedyny w Polsce Trener Drugiej Klasy w Fitness.

Drugim instruktorem jest Łukasz Myszkowski. Jako instruktor kulturystyki i fitness ma 10-letni staż. Jest wykładowcą kursów instruktora sportu. Świetnie łączy swoją wiedzę teoretyczną oraz doświadczenie zawodowe w prowadzeniu treningów personalnych oraz porad żywieniowych. W treningu pomoże Ci uniknąć błędów a także zmotywuje Cię do ciężkiej pracy. Dzięki temu szybciej zrealizujesz swój cel, czyli posiadanie pięknej i zdrowej sylwetki. Zadba również o miłą i przyjazną atmosferę. Treningi z Łukaszem są prawdziwą przyjemnością. Udane zajęcia w klubie to wspaniała zabawa, efektywny trening ale przede wszystkim bezpieczeństwo i prawidłowa technika.

Godziny otwarcia:
PN- PT; 6.00- 23.00
Sobota: 8.00-18.00
W niedziele i święta : nieczynne
“PROFESSIONAL TRAINING CLUB” Violetta Pryłowska
ul. gen. Władysława Andersa 55, 85-791 Bydgoszcz
tel. 501-46-77-97
www.protc.pl
adres e-mail: biuro@protc.pl

Dla czytelników InfoFordon “PROFESSIONAL TRAINING CLUB” Violetta Pryłowska ogłasza konkurs z nagrodami.
I miejsce – karnet do klubu na 3 miesiące
II miejsce – karnet do klubu na 2 miesiące
III miejsce -karnet do klubu na miesiąc
Pytanie konkursowe jest bardzo proste. Co to jest „modlitewnik” ? Odpowiedzi prosimy nadsyłać mailowo do dnia 15 września br. na adres konkurs@zyciebydgoszczy.pl

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker