Aktualności

Kolejny fordoński Pchli Targ!

Druga edycja TARGU odbędzie się w niedzielę 25.08 w g. 11.00 – 14.00 w Galerii Fordon.

Pierwszy Pchli Targ w Fordonie spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem zarówno kupujących jak i sprzedających. Galeria Fordon zaprasza więc na kolejną edycję tej wspaniałej imprezy. Umożliwia ona pozbycie się z domu niepotrzebnych przedmiotów lub zakup innych po okazyjnych cenach.

Do udziału w targu zaproszeni są nie tylko ci, którzy chcą pozbyć się zbędnych przedmiotów. Zapraszamy również i te osoby, które chciałyby okazyjnie coś zakupić. Walutą nie koniecznie muszą być pieniądze. Dopuszczalne jest również wymiana towarów. Pierwsza edycja spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony fordoniaków– mówi Piotr Wiśniewski, przedstawiciel Zarządcy Galerii FordonZ tego względu postanowiliśmy po raz kolejny zaprosić mieszkańców tej dzielnicy do Galerii Fordon na drugą edycję. Planujemy organizować wydarzenia tego typu w każdą ostatnią niedzielę miesiąca dodaje Wiśniewski.

Aby uczestniczyć w wydarzeniu jako wystawca, należy skontaktować się z organizatorem akcji wysyłając email pod adres galeriafordon@gmail.com. Organizatorzy zapewniają stoisko w postaci ławy i krzesełka, dzięki czemu udział w wydarzeniu staje się jeszcze łatwiejszy. Udział w Pchlim Targu zarówno dla kupujących, jak i sprzedających jest całkowicie bezpłatny.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker