Aktualności

Przy ul. Andersa i ul. Ostromeckiej BMW zderzyło się z Fordem. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Dziś około godziny 19.30 na światłach przy ul. Andersa  i ul. Ostromeckiej kierowca BMW zderzył się z kierującym osobowym  Fordem. Jedna osoba odniósła lekkie obrażenia i została przewieziona do szpitala. Fot Pomoc Drogowa . Sławomir Kulczyński

Dziś około godziny 19.30 na światłach przy ul. Andersa i ul. Ostromeckiej kierowca BMW zderzył się z kierującym Fordem. Sprawcę kolizji ustalają policjanci z WRD. Skutki kolizji usuwał na miejscu jeden zastęp strażaków z JRG-2 w Fordonie. Na miejscu jest też karetka pogotowia ratunkowego. Jedna  osób poszkodowana została przewieziona do szpitala.

Komentarze

Powiązane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker