Aktualności

Nowa jakość usług dentystycznych w Fordonie?

24 czerwca rusza w Fordonie przy ulicy Kaliskiego 26 „DENmed„. Jest to najnowocześniejsza klinika stomatologiczna w regionie. Od dziesięciu lat szefuje jej doktor Mariusz Pankowski.

– Nasi pracownicy stale rozwijają swoje umiejętności. Dzięki temu możemy oferować profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Wykonuje implanty, korony i mosty, onlaye i inlaye, protezy i szyny. Prowadzimy także pełen wachlarz usług z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej i dziecięcej. Prowadzimy także zabiegi z dziedziny endodoncji, chirurgii, periodontologii, protetyki, profilaktyki i higieny oraz ortodoncji – informuje manager kliniki Agata Lisewska.
– Dzięki wizytom w naszej Klinice Stomatologicznej odzyskasz pewność siebie w każdej sytuacji. Od początku istnienia zespół lekarzy i fachowców dąży do poszerzania swoich możliwości i rozwoju, Jesteśmy w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych pacjentów. W chwili obecnej „DENmed” jest powszechnie rozpoznawalną Kliniką Stomatologiczną o ugruntowanej pozycji. Swój sukces zawdzięczamy wyspecjalizowanej kadrze. Lekarze oraz pozostali specjaliści biorą udział w wielu programach badawczych oraz wysoko specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu stosowane techniki leczenia są zgodne z najnowszymi standardami panującymi w dzisiejszej stomatologii. Dla Pacjentów oznacza to bezbolesne zabiegi i trwałe efekty leczenia. Posługujemy się najnowszej generacji sprzętem. Posiadamy wyjątkowe zaplecze diagnostyczne które oferuje zdjęcia rentgenowskie najwyższej klasy – dodaje Agata Lisewska.

DENmed” będzie przyjmował pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 20.00, a w soboty od 9.00 do 14.00.

W dniu otwarcia, 24 czerwca, klinika zaprasza na bezpłatne przeglądy, konsultacje ortodontyczne, a także profesjonalne bezpłatne oczyszczanie zębów. Zapisy pod nr 530 351 351.

Już od przyszłego tygodnia wakacyjna promocja:
– oferta specjalna dla Młodej Pary na profesjonalne wybielanie zębów
– bezpłatne konsultacje ortodontyczne i implantologiczne

Materiał sponsorowany

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker