Aktualności

Sukces młodych tancerzy z MDK-5

W Amsterdamie na Mistrzostwach Europy w Tańcach Nowoczesnych „IDO European Championships 2013 / HipHop Days Amsterdam” udanie zadebiutowali przedstawiciele MDK 5 z Fordonu.

Po brawurowym występie i sukcesach na Mistrzostwach Polski przedstawiciele Bydgoszczy uzyskali prawo reprezentowania kraju na Mistrzostwach Europy w Amsterdamie. Ten pierwszy, poważny zagraniczny start zakończył się sukcesem.

– Nasi tancerze przechodzili kolejne rundy eliminacji. Dwoje z nich wystąpiło w ścisłych finałach. Ostatecznie zajęli następujące miejsca: wśród dorosłych duet Natalia Wierzbicka i Kamil Daffe – IV miejsce na 69 startujących, a w kategorii solo Kamil Daffe – V miejsce na 73 startujących. W kategorii dzieci: duet Anita Kozanecka i Patrycja Weber zajął VII miejsce na 78 startujących, a wśród osób występujących solo Anita Kozanecka zajęła 34 miejsce na 112 startujących. Tancerze z MDK5 w Fordonie trenują w sekcji „Stylers Dance Studio MDK 5” prowadzonej przez Agnieszkę Sikorską.

Wyjazd wsparły finansowo: Urząd Miasta Bydgoszczy oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiegoinformuje Hanna Grześkowiak, wicedyrektor MDK 5.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker