Aktualności

Miłośnicy cudzych telefonów

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kryminalni z bydgoskiego Fordonu zatrzymali dwóch mieszkańców Osiedla Szybowników podejrzanych o kradzieże telefonów komórkowych.

Od kilku miesięcy policjanci bydgoskiego Fordonu otrzymywali zawiadomienia o kradzieżach telefonów. Najczęściej komórki ginęły na terenie placówek oświatowych. Funkcjonariusze prowadzili w każdym przypadku osobne dochodzenie. Nie było przesłanek świadczących o tym, że kradzieże są wynikiem działania tych samych sprawców. Część dochodzeń została umorzona. Kryminalni nie ustawali jednak w dążeniu do ustalenia winowajców.

– Zbierane informacje oraz drobiazgowa analiza materiału dowodowego doprowadziła śledczych do dwóch młodych mężczyzn. Policjanci zatrzymali bydgoszczan w wieku 18 i 25 lat. Młodszy z przestępców niedawno ukończył szkołę którą notorycznie okradał . Podejrzani usłyszeli 9 zarzutów kradzieży. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora mężczyźni zostali objęci policyjnym dozorem informuje nadkom. Maciej Daszkiewicz, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Zobacz także

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker