Aktualności

„Bajkowy” festyn

Rodzice i dzieci uczęszczające do przedszkola „Bajka” spotkali się na festynie rodzinnym.

Setki osób, nie tylko najbliższych krewnych dzieci z przedszkola „Bajka”, bawiło się na festynie rodzinnym.  Impreza plenerowa rozpoczęła się od części artystycznej.  Dzieci z poszczególnych grup wiekowych demonstrowały przed publicznością złożoną głównie z rodziców swoje umiejętności taneczne i muzyczne. Gromkimi oklaskami nagradzano poszczególne występy maluchów.

 – Widzę, że moja pociecha pomimo wielkiej tremy radzi sobie na scenie wyśmienicie. Jestem naprawdę dumna z popisów tanecznych mojego Mikołajamówi jedna z matek, Krystyna K.Szczególnie podobał mi się koncert wykonany na bębnach i instrumentach afrykańskich – dodaje pani Krystyna.
 
Na festyn przygotowaliśmy jak zwykle moc atrakcji. Na zgłodniałych oczekiwały słodkie, domowe wypieki i kiełbaski z rusztu. Dzieci mogły pobawić się na dmuchanej skoczni lub wziąć udział w różnych grach sportowych. Największym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy farbami i zabawy z chustą animacyjną. Dorośli mogli przy okazji dokonać pomiaru tłuszczu. Bezpłatne badania wykonywało laboratorium „Vitalabo”. Można było również poszukać szczęścia w loteriach balonowych i losowych. Pobyt umilała naszym gościom świetna muzyka serwowana przez Jurka Paterskiego – mówi zadowolona z udanej zabawy dyrektorka placówki, Stefania Wasilewska.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker