Aktualności

Refleks szachisty

Otrzymaliśmy list od serdecznie rozbawionego czytelnika InfoFordon.pl. Sprawa dotyczy usług świadczonych przez Straż Miejską.

Postraszeni referendum w sprawie likwidacji ich jednostki, Strażnicy Miejscy wzięli się za ocieplanie swojego wizerunku. Kilka tygodni temu przeprowadzili akcję polegającą na możliwości przebadania się alkomatem. Z tego co mi wiadomo, nikt z tego nie skorzystał. Potem założyli nowa stronę internetową. Informuję na niej o miejscach przeprowadzanych kontroli radarowych. To bym jeszcze uznał za dobry pomysł – pisze Jakub R.
 
Szczytem głupoty jest zamieszczony na stronie komunikat. ” Straż Miejska pomaga w zimowych problemach przy odpaleniu  auta. Żeby wezwać strażników, wystarczy zadzwonić pod 986. Patrol przyjedzie, podłączy kable rozruchowe i pomoże odpalić samochód. Interwencje realizowane są według kolejności zgłoszeń”. Pomysł jak pomysł. Ale czy szefostwo Straży Miejskiej nie zauważyło, że za oknem są już plusowe temperatury? A może gamę oferowanych usług rozszerzyć o holowanie pojazdów? Może wprowadzić również przeprowadzanie staruszek przez jezdnię? Wydaje mi się że nie trzeba aż takich spektakularnych akcji. Aby ocieplić wizerunek strażników wystarczy trochę więcej wyrozumiałości. Zamiast wystawiać od razu mandat udzielić pouczenia. Ocieplenie wizerunku gwarantowane! dodaje  Jakub R . z Przylesia.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker