au8tobus
-
Aktualności
Od poniedziałku do Chmielnik dojedziemy miejskim autobusem linii 99
Linia nr 99 kursować będzie na trasie Plac-Kościeleckich – Stryszek – Brzoza – Chmielniki – Prądocin – Januszkowo – Nowa…
Czytaj więcej »
Linia nr 99 kursować będzie na trasie Plac-Kościeleckich – Stryszek – Brzoza – Chmielniki – Prądocin – Januszkowo – Nowa…
Czytaj więcej »