Poniedziałek 23 kwietnia 2018
Miłosz Sałaciński

Miłosz Sałaciński

Mężczyzna posiadał dowody osobiste ponad 30 osób. Ich dane były wykorzystywane do zawierania umów kredytowych przez internet.  Zatrzymany do sprawy mężczyzna usłyszał ponad 30 zarzutów. Sąd aresztował go na 3 miesiące.

Do 88-letniej mieszkanki Inowrocławia zadzwoniła kobieta podając się za jej wnuczkę. Opowiedziała, że musi wpłacić tytułem kaucji kilkadziesiąt tysięcy złotych za spowodowany wypadek. Seniorka poszła do jednego z oddziałów banku i chciała wypłacić gotówkę. Pracownica banku wykazała się nie lada czujnością i zawiadomiła policję.

Od 15 maja dzwoniąc na 997 z województwa kujawsko-pomorskiego, zgłoszenia realizowane będą przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Bydgoszczy. Spowoduje to odciążenie dyspozytorów służb ratunkowych. Dyspozytorzy  będą otrzymywali  tylko te zgłoszenia alarmowe, w których zagrożone jest życie, zdrowie, mienie, bezpieczeństwo lub porządek publiczny.

Policjanci z Chełmna prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia jedenastu samochodów. Pięć aut jak wynika ze wstępnych ustaleń, zostało podpalonych. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę przy ul. Dworcowej, Podmurnej, Rycerskiej, Kamionka oraz Powiśle. Prowadzący postępowanie proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców przestępstwa.

poniedziałek, 23 kwiecień 2018 09:01

Malowanie 10 palacami

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Bajka" świetnie się bawiły malując obrazy nie pędzelkami a własnymi rączkami. Rodzice maluchów mogą być dumni z małych artystów.

W ubiegły czwartek tucholscy kryminalni zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży blisko 450 kg granulatu srebra. Ten przestępczy proceder trwał przez prawie półtora roku. Wartość poniesionych strat sięga 900 tys. złotych. Sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt.

niedziela, 22 kwiecień 2018 18:07

Na "majówkę" do Ostromecka

Korzystając z pięknej pogody setki bydgoszczan wybrało się na majówkę do Ostromecka.
niedziela, 22 kwiecień 2018 17:53

Plac zbaw pod MEWKAMI

Korzystając z pięknej wiosennej pogody tłumy rodziców z pociechami odwiedziły najpopularniejszy w dzielnicy plac zabawa pod Górą Szybowników.

W nocy z soboty na niedzielę spłonęło w Chełmnie co najmniej 8 aut Policja poszukuje świadków. Strażacy potwierdzają tą szokującą informację.

niedziela, 22 kwiecień 2018 11:27

Prowadził Golfa będąc na prochach

24-letni kierowca Golfa stracił prawo jazy za jazdę po zażyciu narkotyków. Wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej. Kolejny z kierowców z powodu wcześniej zażytych narkotyków jazdę zakończył w przydrożnym rowie. Teraz obu mężczyzn czeka kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów.

Strona 1 z 239