Środa 21 lutego 2018
Miłosz Sałaciński

Miłosz Sałaciński

Strażakom spod gruzowiska udało wydobyć się starsza kobietę. Miała przygniecione nogi i została zabrana do szpitala. Trzy inne osoby wyszły o własnych siłach. Dwie z nich zostały przewiezione jednak do szpitala na badania.

Prezentujemy nagranie Czytelnika InfoFordon.pl, który był a mniejscu wybuchu kilka minut po zdarzeniu.

Pod gruzami mogą być przysypane dwie osoby. Nie zakończymy działań dopóki nie będziemy mieli pewności że nikt nie został zasypany pod gruzami – informuje rzecznik PSP w Bydgoszczy, kapitan Aleksandra Starowicz.

Bywają miesiące, gdy InfoFordon.pl odwiedza ponad 250 000 osób. Takie było własnie ostatnie 30 dni. Wygenerowały one ponad 410 000 odsłon strony. Wydawany nieprzerwanie przez ponad 11 lat serwis InfoFordon.pl czyta regularnie blisko 150 000 osób w każdym miesiącu. 

Zebrane materiały pozwolą na delegalizację stowarzyszenia "Duma i Nowoczesność", którego członek miał stać za organizacją obchodów rocznicy urodzin Hitlera. Nagranie tego zdarzenia wykonała ukrytą kamerą telewizja TVN. Bezpośrednio po emisji telewizyjnego reportażu w "Superwizjerze" prokurator generalny Zbigniew Ziobro zlecił wszczęcie śledztwa.

wtorek, 21 listopad 2017 11:21

13 osób rannych w zderzeniu na os. Eskulapa

Troje kierujących i dziesięcioro pasażerów karetki zabrały do szpitali po zderzeniu trzech samochodów na ul. Zamczysko w Bydgoszczy.

Na trzy miesiące do aresztu trafił 24-latek podejrzany o posiadanie znacznych ilości narkotyków oraz ich rozprowadzanie. Do sprawy została zatrzymana też 16-latka, która będzie odpowiadać przed sądem rodzinnym. Na ich trop wpadli policjanci z bydgoskiego Śródmieścia.

Policja prowadzi postępowanie w sprawie wypadku, który miał miejsce 30 września 2017 roku około godziny 18:00 w Bydgoszczy przy przystanku tramwajowym Perłowa/Toruńska.  Przy tramwaju linii nr 7 został zauważony mężczyzna z obrażeniami ciała który zmarł w szpitalu. Świadkowie  proszeni są o kontakt z prowadzącym sprawę sierż.szt. Pawłem Hinc pod nr telefonu 52-588-15-38, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  pod całodobowym numerem 52 588-15-59.

Komisja Dyscyplinarna Collegium Medicum wyznaczyła studentowi Lali H. oskarżonemu o agresję fizyczną w stosunku do Devan T.  karę nagany z ostrzeżeniem. Oskarżony okazał skruchę. Jego 23-letnia  partnerka, obywatelka Danii urodzona na Sri Lance, wnioskowała o jak najniższa karę.

Strona 1 z 224