Styl życia

Nowy punkt w Galerii Fordon już otwarty. Znasz tę sieciówkę?

Galeria Fordon zyskała nowego najemcę. Oto, co można tutaj kupić.

Od tygodnia w Galerii Fordon działa kolejny punkt handlowy, a konkretnie wyspa. Tym razem jest to sklepik z akcesoriami do telefonów komórkowych o nazwie Fonny Funny. Zainteresowani kupią w tej sieciówce przede wszystkim etui na telefon, pokrowce, szkła i folie ochronne na szybkę komórki. Akcesoria sportowe do komórek oraz muzyczne także są w zasięgu ręki. Wyspa pod szyldem Fonny Funny znajduje się na parterze, na wysokości Pepco.

Galeria Fordon przy ul. Skarżyńskiego 10 w bieżącym roku obchodzi 16-lecie powstania. Niektórzy pewnie pamiętają, że przedtem stał tutaj tzw. bunkier, czyli niedokończony wielkopowierzchniowy sklep, a jeszcze wcześniej funkcjonowało targowisko (teraz zlokalizowane po drugiej stronie ul. Twardzickiego).

W ciągu ostatnich dwóch lat pod adres Galerii Fordon przybyły nowe punkty handlowe i usługowe. – W obiekcie znajdują się m.in. takie marki, jak Sinsay, Verona, Rossmann, KIK, Pepco, Jysk, Play oraz usługi bankowe, ubezpieczenia, a także sieć klubów fitness CityFit – wymienia obsługa galerii w Fordonie. – Do zakończenia metamorfozy pozostało już tylko kilka wolnych powierzchni.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker