Styl życia

Otwarcie ACS GYM na Politechnice Bydgoskiej już 15 stycznia. Wstęp za darmo

Modeluj figurę i trenuj w nowym Akademickim Centrum Sportu Politechniki Bydgoskiej w Fordonie.

Akademickie Centrum Sportu Politechniki Bydgoskiej to najnowsza inwestycja tej uczelni. Zlokalizowane jest na skrzyżowaniu ul. Kaliskiego z Akademicką. Zostało oficjalnie otwarte na początku roku akademickiego 2023/2024, to było 4 października. Ma służyć nie tylko studentom i pracownikom uczelni, ale też mieszkańcom Fordonu czy okolic. Najpierw został oddany do użytku budynek, w którym znajduje się m.in. sala sportowa.

Nadchodzi czas na kolejne ruchy. Atrakcje czekają w najbliższy poniedziałek, 15 stycznia 2024 roku. Na ten dzień zaplanowano otwarcie ACS GYM. Kto będzie chciał potrenować lub po prostu rozruszać się, może stawić się nawet o 6.00 rano. Siłownia będzie czynna w dni powszednie w godzinach 6.00-8.00 oraz 16.00-22.00, w soboty 8.00-20.00, w niedziele 10.00-16.00. Grafik zajęć właśnie się tworzy. W ramach otwarcia nadarzy się okazja skorzystania z darmowego wejścia, żeby zobaczyć klub fitness.

Kupić karnety również będzie można. Ceny wejściówek na razie nie są znane; zostaną podane przed otwarciem obiektów. Wiadomo natomiast, że będzie można wchodzić na kartę Multisport. Z czasem w kompleksie powstanie także sauna.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker