Styl życia

18-latek z Fordonu sześć razy oblał egzamin na prawo jazdy. Którą szkołę jazdy mu polecicie?

Chłopak z Fordonu sześć razy podchodził do egzaminu na prawo jazdy - i nic. Wydał już prawie 4500 zł na kurs.

– Chcę zmienić szkołę jazdy na taką, która nie tylko zapewnia, że dobrze uczy, ale naprawdę dobrze uczy – mówi 18-latek z osiedla Bohaterów w Fordonie. Chłopak ma za sobą sześć niezdanych egzaminów na prawo jazdy. – Kurs na prawko kategorii B rozpocząłem w marcu bieżącego roku. Do egzaminu teoretycznego w WORD podszedłem w kwietniu. Jeszcze w tym samym miesiącu miałem pierwszy raz egzamin praktyczny. Poległem na placu manewrowym.

Później, czyli jeszcze pięciokrotnie, nie zdał egzaminu państwowego, jeżdżąc już po mieście. – Dotychczas wydałem prawie 4500 zł na kurs, dodatkowe godziny nauki i egzaminy. Na razie przegrywam 0:6, ale mam nadzieję, że do jesieni zostanę kierowcą. Na placu powinienem sobie poradzić, gorzej z poruszaniem się po mieście. Nie winię instruktora, ale siebie. Może jednak inne podejście nowego instruktora jazdy sprawi, że zwrócę uwagę na szczegóły, na które teraz nie zwracam uwagi i wreszcie zdam.

18-latek ma prośbę do mieszkańców dzielnicy. – Którą szkołę jazdy mi polecicie? W Fordonie czy poza Fordonem? – pyta. – Z góry dzięki za wskazania.

Czekamy na opinie w komentarzach.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker