Styl życia

AUCHAN zaprasza. Jedziemy do Chin! Warsztaty podróżnicze dla dzieci

 

W te wakacje obieramy kierunek na wschód i wędrujemy aż do Chin! Podróżnicze warsztaty w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz 14 lipca pozwolą małym odkrywcom poznać kulturę i zwyczaje państwa azjatyckiego, a wszystko to w formie zabaw i zajęć manualnych. Wstęp bezpłatny!

Dzieci, które spędzają lato w mieście, mogą liczyć na wiele atrakcji i wypełnić wolny czas różnorodnymi aktywnościami, a nawet przenieść się na kilka godzin do… Chin! Już 14 lipca mali goście Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz wezmą udział w warsztatach podróżniczych, które połączą ich ulubione rozrywki i zapoznają z kulturą i ciekawostkami odległego kraju.

W trakcie warsztatów podróżniczych dzieci nauczą się wybranych chińskich słów, poznają chińskie zwyczaje i symbole, a prowadzący będą tłumaczyć, jak bardzo kultura państwa Dalekiego Wschodu różni się od tej europejskiej. Na zajęciach manualnych maluchy udekorują chińskimi symbolami „porcelanę” oraz stworzą kolorowe smoki, które są jednym z najbardziej znanych symboli Chin. Uczestnicy spotkania będą mieć okazję przymierzyć oryginalne azjatyckie kimono oraz stożkowy kapelusz zwany nón lá.

Wakacyjne warsztaty podróżnicze dla dzieci odbędą się 14 lipca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12.00 do 17.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker