Styl życia

Zaproszenie do Pałacu Starego w Ostromecku na Letnią Akademię Sztuki Cyrkowej „Najlepsze numery”

W najbliższy weekend 7.07.2018, sobota, g. 12.00, organizatorzy zapraszają dzieci i dorosłych melomanów na tarasy Pałacu Starego   na Letnią Akademię Sztuki Cyrkowej „Najlepsze numery”. Wystąpią :Mieczysław Giedrojć oraz Mateusz Kiełtyka

Mieczysław Giedrojć – to ceniony aktor, mim, klaun, monodramista, animator kultury. Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie.

Mateusz Kiełtyka – artysta sztuki cyrkowej z dziesięcioletnim stażem, pasjonat sztuki cyrkowej i teatru ruchu. Trzykrotny stypendysta i laureat nagrody Prezydenta Bydgoszczy.

Zapraszamy również na cieszące się dużym zainteresowaniem, wzbudzające wiele emocji, sentymentalne i energetyczne, letnie koncerty z cyklu MUZYCZNE TARASY, odbywające się oczywiście na tarasach pałacowych (wstęp wolny na wszystkie wydarzenia)

Pierwszy koncert zapowiada się świetnie:

08.07.2018, niedziela, godz. 16.00, Pałac Nowy w Ostromecku, wstęp wolny

MUZYCZNE TARASY

– Maria Kruszyńska & Marcin Jaracz, pianista Rafał Tworek

Maria Kruszyńska, urodziła się w 1990 roku w Pile. Jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia w Złotowie w klasie fortepianu mgr Izabeli Fidler oraz Szkoły Muzycznej II stopnia w Pile, w klasie śpiewu mgr Kamili Kułakowskiej (oba dyplomy z wyróżnieniem). W roku szkolnym 2010/2011 prowadziła działalność pedagogiczną w Agencji Muzycznej Legato w Trzciance. Współpracuje także z młodzieżą prowadząc Chór Młodzieżowy w rodzinnej miejscowości, Jastrowiu.

Marcin Jaracz umiejętności wokalne kształcił w Poznańskiej Szkole Chóralnej im. Karola Szymanowskiego oraz na wydziale wokalno-aktorskim Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, w klasie śpiewu prof. Leszka Skrli. Z przyjemnością koncertuje, wykonując repertuar operowy, operetkowy i musicalowy.

Rafał Tworek jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy w klasie fortepianu prof. Ireny Skabar Galon. Ukończył Akademię Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, na wydziale instrumentalnym w klasie fortepianu prof. Jerzego Sulikowskiego. 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker