Na sygnale

Rozbój w sklepie. Jeden ze sprawców może być z Bydgoszczy. Ktoś rozpoznaje tych mężczyzn?

Do rozboju doszło w Gliwicach, ale jeden ze sprawców może mieszkać w Bydgoszczy. Policja wystosowała apel.

Dwóch mężczyzn ukradło plecak z portfelem, telefonem komórkowym, słuchawkami JBL, dowodem osobistym i kartą bankomatową, a nawet pluszowym misiem.
 

– W toku czynności uzyskano nagrania z kamer monitoringu, na których zarejestrowano wizerunki obu sprawców – informuje policja. Jeden mężczyzna był ubrany w niebieską koszulkę z białymi napisami, krótkie niebieskie spodenki, miał okulary przeciwsłoneczne, czarną torebkę oraz niebieski plecak. Drugi mężczyzna miał białą koszulkę, krótkie czarne spodenki, też okulary przeciwsłoneczne i czarną torebkę.

Do zdarzenia doszło 12 maja w Gliwicach w województwie śląskim, ale funkcjonariusze teraz publikują komunikat o sprawcach. Prowadzący postępowanie zwraca się z prośbą do internautów, którzy rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub podejrzewają, kim są, o kontakt telefoniczny: 47 8590343, e-mail: rafal.malinowski3@gliwice.ka.policja.gov.pl.

Pojawia się wątek bydgoski, ponieważ jeden ze sprawców może być mieszkańcem Bydgoszczy (funkcjonariusze nie podają, który z mężczyzn to może bydgoszczanin), stąd prośba kryminalnych o pomoc w ustaleniu jego personaliów. Policja wskazuje, iż każda informacja zostanie sprawdzona, a osoba informująca ma gwarancję anonimowości.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker