Na sygnale

Nie żyje 19-letnia Karolina z Fordonu. Odnaleziono zwłoki

Karolina wyszła z domu 6 listopada i zaginęła. 22 grudnia natrafiono na jej ciało.

Nastąpił dziwny zbieg okoliczności. Trwają poszukiwania 26-letniego Dawida Moskala spod Chełmna. Mężczyzna zaginął nocą z 20 na 21 grudnia (ze środy na czwartek) albo 21 grudnia wcześnie rano. W trakcie poszukiwań znaleziono m.in. jego plecak i telefon na chełmińskim Powiślu. W czwartek rodzina i ratownicy szukali Dawida. Podczas kontynuowania akcji w piątek, 22 grudnia, rano, natrafiono na ciało. Było to jednak ciało kobiety. Znajdowało się nad brzegiem Wisły.

Najpierw nieoficjalnie mówiło się, iż jest to ciało wspomnianej Karoliny, która zaginęła półtora miesiąca wcześniej w Bydgoszczy. Dzisiaj po południu funkcjonariusze potwierdzili, że to zwłoki młodej mieszkanki Fordonu (Mariampol). Dziewczyna, przypominamy, wyszła z domu 6 listopada br. Od początku sądzono, że być może targnęła się na życie. Krewni do końca wierzyli, że nastolatka odnajdzie się cała i zdrowa. Dzisiejsza informacja uśmierciła ich nadzieje.

Nadal nikt natomiast nie wie, gdzie podziewa się Dawid Moskal z miejscowości Kiełp (powiat chełmiński). – Jeśli ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z policją pod nr tel. 477547200 lub w razie zagrożenia życia pod nr alarmowym 112 – apelują służby.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker