Na sygnale

Karoliny z Fordonu nikt nie widział od prawie miesiąca. Rodzina czeka, policja szuka.

Trwają poszukiwania Karoliny Sikory. Na ziemi i w wodzie. Wszyscy pytają, gdzie się podziała. Odpowiedzi nikt nie zna.

Był poniedziałek, 6 listopada 2023 roku, około godziny 14.00. Karolina Sikora, mieszkająca w bloku przy ul. Bortnowskiego na osiedlu Nad Wisłą w Fordonie, wyszła z domu. Zostawiła tylko list. Jego treść nie została ujawniona. Nieoficjalnie mówi się, że to było coś w rodzaju pożegnania. Niedługo minie miesiąc, a nikt nie wie, gdzie 19-latka się znajduje. Możliwe, że wskoczyła do Wisły.

Funkcjonariusze nadal szukają zaginionej. Ostatnio znowu przeczesywali tereny nad Wisłą w Starym Fordonie. – Do działań został zaangażowany policyjny pies służbowy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, który wyspecjalizowany jest do poszukiwania osób znajdujących się pod wodą. W akcję włączyli się także funkcjonariusze z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, którzy dronami lustrowali okolicę – wymienia kom. Lidia Kowalska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

Nadzieja nie umiera. Ktokolwiek wie coś o Karolinie, proszony jest o kontakt z komisariatem Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122, nr tel. 47 751 58 59 albo nr alarmowy 112.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker