Na sygnale

– Ubrany na czarno facet chowa się w krzakach i straszy innych ludzi – alarmują internauci z Fordonu

Uwaga, Fordon! Mężczyzna ubrany na czarno ukrywa się w krzakach i zaczepia innych. Mieszkańcy Bajki, Przylesia i Osiedla Pod Skarpą go widzieli.

– Mężczyzna dziwnie się zachowuje. Ukrywa się w krzakach blisko bloków, może być niebezpieczny. Nie wiadomo, co w tych krzakach robi i na kogo czeka, chociaż prawdopodobnie na przypadkowych przechodniów. Lepiej na niego uważać – taki sygnał otrzymaliśmy od internautów z Fordonu.

Gość ubrany na czarno pokazał się kilka dni temu na Bajce, w okolicach bloków zlokalizowanych koło ZUS i lasku. Lokatorzy bloków Osiedla nad Skarpą i Przylesia (rejon stacji paliw) też radzą mieć się na baczności, gdy zobaczą podejrzanego człowieka.

Jeden z internautów przypomina podobne zdarzenie z 2019 roku. Wtedy też dziwnie zachowujący się mężczyzna kręcił się po fordońskich osiedlach. Do incydentu doszło na Osiedlu Pod Skarpą. Podbiegł do kobiety od tyłu i zarzucił jej sznur na szyję. Nie skrzywdził, ponieważ akurat nadjechała rowerzystka i spłoszyła mężczyznę. Sprawa została zgłoszona na policję.

Teraz funkcjonariusze jeszcze nie ostrzegają przed mężczyzną.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker