Na sygnale

Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania zaginionej 14-latki

Dziewczynka do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną

Policjanci z Fordonu prowadzą poszukiwania 14-latki, która w miniony wtorek (07.09.2021) wyszła z miejsca zamieszkania nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia nastolatki.

Komisariat Policji Bydgoszcz-Fordon został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu:

ALEKSANDY PAWLAK  lat 14,

która w dniu 07 września 2021 r. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

RYSOPIS ZAGINIONEJ: 158 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała (waga około 50 kg), twarz okrągła, oczy koloru niebieskiego, włosy koloru ciemnego długie kręcone sięgające ramion.14-latka w dniu zaginięcia mogła być ubrana w czarny gruby sweter w bordowe romby, spodnie typu legginsy koloru niebieskiego. Może mieć ze sobą plecak szkolny w kolorze szarym firmy Hi-Tec.

Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon przy ul. Wyzwolenia 122  lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 58 59 albo na numer alarmowy Policji 112.

kom. Lidia Kowalska
Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker