Na sygnale

Policja prosi świadków pobicia o kontakt

Policjanci z komisariatu na bydgoskim Śródmieściu poszukują świadków pobicia 34-latka przez nieustalonych sprawców.  Do pobicia  doszło przy ul. Bartosza Głowackiego w Bydgoszczy. Osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na ten temat proszone są o kontakt z funkcjonariuszami ze Śródmieścia.

Policjanci ze Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie pobicia 34-latka przez nieznanych sprawców (prawdopodobnie dwóch wysokich mężczyzn). Do zdarzenia doszło 27 grudnia 2020 r. około godziny 02:15 w zatoczce autobusowej na wysokości Kościoła pw. M.B Zwycięskiej przy ul. Bartosza Głowackiego 20 w Bydgoszczy. W wyniku tego przestępstwa pokrzywdzony doznał poważnych obrażeń ciała.

Osoby, które były świadkami opisanej sytuacji, bądź są w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście przy ul. Poniatowskiego 5 lub telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr telefonu 47 751 11 60 albo dzwoniąc na numer alarmowy 112 powołując się na znak sprawy L.dz. Krz 4677/20.

podkom. Lidia Kowalska
Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker