Na sygnale

Do aresztu trafił 33-latek podejrzany o ciężkie uszkodzenie ciała

Na trzy miesiące do aresztu trafił 33-latek. Mężczyzna na przystanku autobusowym ugodził nożem bydgoszczanina. Teraz może mu grozić kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

W czwartek (5.11.2020) około godziny 17:20 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o uszkodzeniu ciała mężczyzny w autobusie linii miejskich. Z relacji kierowcy wynikało, że został zaatakowany pasażer wsiadający do autobusu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z bydgoskiego Błonia.

Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia doszło na wcześniejszym przystanku na wysokości ulicy Grunwaldzkiej 10 w Bydgoszczy. Tam, doszło do krótkiej szarpaniny pomiędzy wsiadającym pasażerem a mężczyzną, który do niego podbiegł. Następnie pasażer wsiadł do autobusu, gdzie po chwili okazało się, że krwawi. Pasażerowie zaalarmowali o sytuacji kierowcę, który natychmiast powiadomił służby ratunkowe. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia udzieliła mężczyźnie pomocy. Okazało się, że ma dwie rany kłute. W stanie zagrażającym życiu pokrzywdzony trafił do szpitala.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, ustalili świadków i zabezpieczyli zapisy z monitoringów.  Następnego dnia (06.11.2020) przed południem kryminalni z komendy miejskiej namierzyli i zatrzymali 33-latka na ulicy Focha w Bydgoszczy.  Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na najbliższe trzy miesiące – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker