Na sygnale

Młoda bydgoszczanka groziła skokiem z Mostu Uniwersyteckiego do Brdy

 Na szczęście rozmowa rozmowa policjantów z kobietą pozwoliła odwieść ją od próby samobójczej. Na miejscu był patrol dzielnicowych: asp. Michał Kaczorowski oraz mł. asp. Joanna Wesołowska. Młoda kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.

Dyżurny policji otrzymał informację o kobiecie, która siedzi za barierkami mostu Trasy Uniwersyteckiej w Bydgoszczy. Funkcjonariusze asp. Michał Kaczorowski oraz mł. asp. Joanna Wesołowska  i próbowali do niej podejść. Niemniej jednak, kobieta stojąc na krawędzi za barierkami ochronnymi kazała się im nie zbliżać, grożąc skokiem.

Dzielnicowa, dzięki dobrej komunikacji z kobietą, mogła podejść bliżej. Będąc już bardzo blisko, policjantka złapała kobietę za odzież i przyciągnęła do barierki. Mł. asp. Joanna Wesołowska, nie puszczając kobiety, zaczęła z nią rozmawiać na temat dręczących ją problemów. W tym czasie na miejsce przyjechała też straż pożarna. Funkcjonariusze czekali na odpowiedni moment do podjęcia reakcji. Dopiero po dłuższej rozmowie z policjantką, gdy kobieta się uspokoiła, mundurowi dostali sygnał od dzielnicowej, że mogą podejść. Wyciągnęli ją za barierki i posadzili w bezpiecznym miejscu. Młoda bydgoszczanka została oddana pod opiekę lekarzy – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker