Na sygnale

Pijany 37-latek obrabował bydgoszczanina z telefonu i potfela

Rabuś decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące

Policjanci zatrzymali 37-latka podejrzanego o rozbój. Mężczyzna napadł na bydgoszczanina. Przemocą zabrał mu torebkę z telefonem i portfelem. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów chwilę po zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło  w nocy, 2.09.2020, na ulicy Dolina. Wówczas do patrolu  podbiegł mężczyzna, który oznajmił mundurowym, że został okradziony. Pokrzywdzony wskazał znajdujących się w pobliżu dwóch mężczyzn.  Ci na widok funkcjonariuszy rozbiegli się w rożnych kierunkach. Policjanci udali się za jednym z nich. W trakcie pościgu mężczyzna odrzucił skradzioną torebkę wyrzucając ją pod zaparkowany samochód.

Patrol po krótkim pościgu zatrzymał go. Jak się okazało, zatrzymany 37-latek uderzył pokrzywdzonego w okolice brzucha i zerwał mu z ramienia torebkę. Mężczyzna został dowieziony do komisariatu. Badanie trzeźwości wykazało, że ma blisko promil alkoholu w organizmie. 37-latek trafił do policyjnego aresztu.

Mężczyzna stanął przed obliczem prokuratura. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował podejrzanego na trzy miesiące – informuje podkom. Lidia Kowalska, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker