Na sygnale

Po weselu kierowca AUDI przewoził 7 osób.Dwie kobiety leżały w bagażniku

Kierowcy został ukarany mandatem i punktami karnymi

Policjanci uniemożliwi jazdę nieodpowiedzialnemu 28-letniemu  kierowcy AUDI który w swoim pojeździe przewoził dziecko bez fotelika. Poza tym dwie kobiety ukrył w bagażniku.

W sobotę  po godzinie 23-ej z jednego z rypińskich lokali gastronomicznych wyjechało AUDI w którym przewożone było osób. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. W pojeździe znajdowało się bowiem 5 osób. Gdy jednak policjanci otworzyli bagażnik ujawnili tam leżące dwie kobiety. Dodatkowo jednym z pasażerów było 5-letnie dziecko, które przewożone było bez wymaganego siedziska.

Wszyscy podróżujący byli gośćmi weselnymi. Mundurowi od razu polecili, aby pasażerowie wysiedli z samochodu.  Podróżowanie w taki sposób jest zabronione i niebezpieczne.  Wzburzeni pasażerowie stali się agresywni i nie chcieli wykonywać poleceń policjantów. Policyjna interwencja zakończyła się ukaraniem nieodpowiedzialnego kierowcy mandatem i punktami karnymi za  przewożenie większej ilości pasażerów niż wskazane w dowodzie rejestracyjnym. Najważniejsze jednak, że policjanci w porę udaremnili temu kierowcy dalszą jazdę, zanim doszło do tragedii – informuje asp. sztab. Dorota Rupińska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Rypinie.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker