Na sygnale

Nowe fakty w sprawie śmierci 35-letniej kobiety w bloku przy ul. Okulickiego 5

Informuje Dariusz Bebyn z Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Północ

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

 35-letnia kobieta  prawdopodobnie  była w ciąży. Do sprawy zatrzymano jej 38-letniego konkubenta. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał w organizmie 3 promile alkoholu.  Mieszkanie przy ul. Okulickiego 5 znane było policji jako melina. Jak doszło do tragedii  wyjaśni dopiero sekcja zwłok.
W poniedziałek prokuratura otrzymała informację o ujawnieniu przypadku zgonu w jednym z mieszkań przy ul. Okulickiego 5. Zostały dokonane czynności, oględziny z udziałem biegłego z dziedziny medycyny sądowej z bydgoskiej Katedry Medycyny Sądowej. Na miejscu działali również  pod nadzorem prokuratora technicy kryminalistyczni.
-Został wstępnie wytyczony kierunek tego postępowania. Prowadzimy je w tej chwili w kierunku artykułu 155 Kodeksu karnego „nieumyślne spowodowanie śmierci”. Zbyt wiele powiedzieć nie mogę, ponieważ trwają czynności. To jest kwestia dokonania badań przez medyków sądowych, przesłuchania świadków, rozpoznania czy kwestia czynności operacyjno-rozpoznawczych. Dziś zdobyty materiał nie pozwala nam na wysunięcie dalej idących wniosków – informuje Dariusz Bebyn z Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Północ.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker