Na sygnale

19-letni kierowca AUDI staranował latarnię

Brawura i brak doświadczenia doprowadziły do zdarzenia drogowego w miejscowości Małe Lniska. Na szczęście troje 19-latków „wyszło z tego” bez obrażeń.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj  w miejscowości Małe Lniska gm. Grudziądz. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce ustalili, że troje nastolatków poruszało się osobowym AUDI. W pewnym momencie w wyniku nie dostosowania prędkości do warunków ruchu, młody kierowca stracił panowanie nad pojazdem.  Zjechał na prawe pobocze drogi uderzając w latarnię oświetlenia ulicznego, skrzynki pocztowe oraz wiatę przystanku autobusowego.

Siła uderzenia była na tyle duża, że latarnia została wyrwana, a pojazd którym się poruszali, został całkowicie zniszczony. Owielkim szczęściu może mówić 19-letni kierowca i jego dwóch pasażerów. Młody grudziądzanin posiada prawo jazdy zaledwie od miesiąca.  Sprawcy zdarzenia zostało zatrzymane prawo jazdy za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. O zakazie prowadzenia pojazdów zdecyduje teraz sąd– informuje  podkom. Robert Szablewski.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker