Na sygnale

Rozpoznajesz tych mężczyzn?Policja prosi o pomoc

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie pobicia pokrzywdzonego przez dwóch mężczyzn. Sprawcy wtargnęli do jego mieszkania i go pobili. Do zdarzenia doszło 21 kwietnia 2020 r. przy ul. Skłodowskiej- Curie w Bydgoszczy. Sprawcami są mężczyźni widoczni na zdjęciach. Ich wizerunek zarejestrował monitoring.

W związku z powyższym policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Informacje można przekazać prowadzącemu postępowanie pod numerem telefonu 47 751-11-89 lub mailowo: marek.knop@bg.policja.gov.pl, a także całodobowo pod numerami 47 751-11-59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. I-Krz 1743/20.

podkom. Lidia Kowalska
Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker