Na sygnale

W wyniku wczorajszego wypadku na ul. Armii Krajowej zmarł w szpitalu kierowca BMW

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Armii Krajowej w Bydgoszczy. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł mężczyzna jadący BMW. Kierowca oraz pasażerka drugiego pojazdu uczestniczącego w wypadku trafili do szpitali.

Wczoraj (01.07.2020) około godziny 20:15 dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na ulicy Armii Krajowej w Bydgoszczy. Zderzyły się tam dwa pojazdy osobowe:BMW i OPEL.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący BMW nie dostosował prędkości do panujących warunków. Wpadł w poślizg, przejechał przez pas zieleni, a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu.  Zderzył się z prawidłowo jadącym OPLEM Meriva. Kierującego BMW przewieziono do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować. Do bydgoskich szpitali trafiły również dwie ranne osoby z OPLA.

Teraz policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia – informuje podkom. Lidia Kowalska

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker