Na sygnale

Pijana trójka chuliganów uszkodziła kamerę monitoringu i podpaliła hotel dla owadów.

Po wytrzeźwieniu cała trójka usłyszała zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia

Patrol prewencji zatrzymał trzech młodych mężczyzn podejrzanych o uszkodzenie mienia. Podejrzani uszkodzili kamerę monitoringu i podpalili tzw. hotel dla owadów. Namierzył ich monitoring miejski. Przyznali się do zarzucanych czynów.  

W piątek  patrol pieszy z bydgoskiego oddziału prewencji otrzymał zlecenie sprawdzenia zgłoszenia w rejon parku przy ulicy Kujawskiej za galerią handlową. Tam miało dojść do podpalenia.

 Palił się tzw. hotel dla owadów. Z relacji zgłaszającego wynikało, że sprawcy poszli w kierunku ulicy Kujawskiej. W trakcie sprawdzania okolicznych ulic, monitoring miejski namierzył trzech młodych mężczyzn odpowiadających rysopisowi sprawców podpalenia.  Policjanci na jednej z  ulic zatrzymali  dwóch 17-latków oraz 19-latka.

Na miejscu okazało się również, że młodzieńcy są sprawcami uszkodzenia kamery monitoringu galerii handlowej. Wszyscy byli nietrzeźwi. Mieli blisko promil alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu cała trójka usłyszała zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker