Na sygnale

Pijana trójka chuliganów uszkodziła kamerę monitoringu i podpaliła hotel dla owadów.

Po wytrzeźwieniu cała trójka usłyszała zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Patrol prewencji zatrzymał trzech młodych mężczyzn podejrzanych o uszkodzenie mienia. Podejrzani uszkodzili kamerę monitoringu i podpalili tzw. hotel dla owadów. Namierzył ich monitoring miejski. Przyznali się do zarzucanych czynów.  

W piątek  patrol pieszy z bydgoskiego oddziału prewencji otrzymał zlecenie sprawdzenia zgłoszenia w rejon parku przy ulicy Kujawskiej za galerią handlową. Tam miało dojść do podpalenia.

 Palił się tzw. hotel dla owadów. Z relacji zgłaszającego wynikało, że sprawcy poszli w kierunku ulicy Kujawskiej. W trakcie sprawdzania okolicznych ulic, monitoring miejski namierzył trzech młodych mężczyzn odpowiadających rysopisowi sprawców podpalenia.  Policjanci na jednej z  ulic zatrzymali  dwóch 17-latków oraz 19-latka.

Na miejscu okazało się również, że młodzieńcy są sprawcami uszkodzenia kamery monitoringu galerii handlowej. Wszyscy byli nietrzeźwi. Mieli blisko promil alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu cała trójka usłyszała zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker