Na sygnale

Wpadł diler narkotykowy z Fordonu

Patrol z Fordonu zatrzymał 22-latka podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków.  Policjanci zabezpieczyli przy nim amfetaminę, metaamfetaminę, marihuanę oraz sporą ilość gotówki. Od podejrzanego została pobrana krew do badań na narkotyki.

W poniedziałek  patrol z fordońskiego komisariatu zauważył na ulicy Przemysłowej kierowcę Nissana, który na widok radiowozu dynamicznie zaczął przyspieszać w kierunku centrum miasta. Mundurowi postanowili go sprawdzić. Kierowcą okazał się być 22-latek. Mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. Z auta wydobywał się charakterystyczny zapach marihuany. Policjanci sprawdzili mężczyznę. Okazało się, że w kurtce miał szklaną lufkę z niewielką ilością suszu roślinnego. Na miejsce przyjechał patrol kryminalnych.

-Funkcjonariusze pod siedzeniem kierowcy znaleźli plastikowy pojemnik z suszem roślinnym oraz ponad 3 000 złotych. Natomiast w podłokietniku pomiędzy siedzeniami znaleźli elektroniczną wagę. Kierowca został zatrzymany i dowieziony do komisariatu w Fordonie. 22-latek w bieliźnie miał schowane metalowe pudełko, w którym znajdowały się woreczki z białym proszkiem, woreczek ze zbrylowaną brązową substancją oraz foliowe zawiniątko z suszem roślinnym. Dodatkowo w jego skarpecie znaleźli kolejny woreczek z zielonym suszem. Kryminalni zabezpieczyli też gotówkę, którą miał schowaną w woreczkach w kurtce. Łącznie ponad 13 000 złotych. Wobec podejrzanego prokurator zastosował policyjny dozór. Teraz 22-latek będzie musiał trzy razy w tygodniu odwiedzać komisariat – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker