Na sygnale

W weekend pod czujnym okiem policyjnego drona były górki w Fordonie

Mundurowi szczególną uwagę zwracali na miejsca rekreacyjne. Nałożyli 10 mandatów karnych.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Przez weekend  od 27-29.03.2020  policjanci  skontrolowali 65 miejsc gromadzenia się osób. Mundurowi nałożyli 10 mandatów karnych. Wobec trzech osób sporządzili wnioski o ukaranie do sądu. Natomiast w siedmiu przypadkach zastosowali pouczenie. Pod czujnym okiem funkcjonariuszy były tzw. górki w Fordonie przy Dolinie Śmierci.

Ponadto, skontrolowali środki publicznego transportu zbiorowego. W jednym przypadku kontrola zakończyła się ukaraniem mandatem karnym. W pozostałych pięciu przypadkach policjanci zastosowali pouczenie.

Miniony weekend, a w szczególności słoneczna oraz ciepła sobota zachęcała do wyjścia na spacer.Obserwowali między innymi jeden z najpopularniejszych punktów rekreacyjnych w Bydgoszczy, czyli rejon Myślęcinka. Z uwagi na rozległy teren tych miejsc, do obserwacji policjanci wykorzystali drona. Dzięki niemu funkcjonariusze sprawdzali czy mieszkańcy stosują się do wprowadzonych zasad bezpieczeństwa. W przypadku wychwycenia miejsca gromadzenia się ludzi, na miejsce wysyłany był patrol. Na szczęście większość mieszkańców zachowała się odpowiedzialnie. 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker