Na sygnale

W sieci pojawiły się oferty sprzedaży amuletów czy cudownych herbatek chroniących przed zachorowaniem na koronawirusa

Policjanci przestrzegają przed oszustami. Nie wpuszczajmy takich osób do swoich domów

Policjanci przestrzegają przed nieuczciwymi osobami które wykorzystując epidemię koronawirusa oferują do sprzedaży środki mające rzekomo cudowne właściwości zwalczające wirusa. Oferują je w  internecie amulety i  cudowne herbatki.  Mają one rzekomo uchronić przed zachorowaniem na koronawirusa. Oszuści podszywają się pod instytucje mające na celu zwalczanie  wirusa. Nie dajmy się oszukać i o każdym taki przypadku informujmy Policję.

Policjanci w ostatnim czasie otrzymali sygnały że w  sieci pojawiły się oferty sprzedaży środków mogących spowodować cudowne ozdrowienie. Nieuczciwi sprzedawcy podszywania się pod Służby Sanitarne i Ministerstwo Zdrowia. Są to  instytucje walczące z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Odnotowano przypadki nieuczciwych ofert i rozpowszechniania nie tylko w Internecie nieprawdziwych informacji dotyczących właśnie ewentualnych metod leczenia tego wirusa.

Nie dajmy się zwieść. Nie kupujmy cudownych środków mających nas rzekomo uchronić przed zachorowaniem na koronawirusa czy nagle uzdrowić. Nie wpuszczajmy też takich osób do swoich domów i o każdym tego typu przypadku informujmy Policję.

AKTUALNYCH INFORMACJI NA TEMAT KORONAWIRUSA NALEŻY SZUKAĆ TYLKO NA SPRAWDZONYCH, OFICJALNYCH STRONACH:

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker