Na sygnale

Kolizja na ul. Wojska Polskiego

W poniedziałek ok. godz.07.00 na ul. Wojska Polskiego doszło do kolizji pomiędzy Oplem Astra i Oplem Insignia.

Policjanci ustalają winnego zdarzenia. Jedna osoba został lekko poszkodowana. Skutki kolizji usuwały 2 zastępy strażaków zw Szkoły Podofoficerskiej.

[ngg src=”galleries” ids=”759″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″] 

Komentarze

Powiązane artykuły

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker